received_1418160641541734
  Przeglądając swoje zdjęcia, których mam około 200 GB, zaczęłam zastanawiać się co z nimi zrobić. Postanowiłam podzielić się tymi fotografiami oraz swoimi wspomnieniami pisząc bloga. Moją największą pasją jest fotografia. W każdej mojej małej czy większej podróży towarzyszy mi aparat. Nie wyobrażam sobie wyruszyć choćby na spacer bez niego. Mam nadzieję, że zainteresują Was moje zdjęcia oraz wspomnienia i przemyślenia. Jestem otwarta na różne propozycje i z przyjemnością podejmę się nowych, mniejszych czy większych wyzwań.
   W razie pytań związanych z moim blogiem lub chęcią nawiązania współpracy proszę o kontakt: fromviewof@gmail.com
 
Prawa autorskie 
     Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na moim blogu www.fromviewof.com są moją własnością. Kopiowanie, rozpowszechnianie, wykorzystywanie w jakikolwiek  sposób zdjęć lub moich tekstów autorskich publikowanych na tym blogu bez mojej zgody i wiedzy jest zabronione.
   Wszelkie prawa autorskie do zdjęć i tekstów w myśl ustawy z dnia 4 lutego 1994r. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm. należą do właściciela bloga i nie mogą być wykorzystywane bez jego zgody w celach prywatnych lub komercyjnych. Użycie zdjęć lub tekstów bez pisemnej zgody autora jest jednoznaczne ze zgodą na uiszczenie wyznaczonej przez autora opłaty. Wszelkie przedruki, zapożyczenia, naruszenia będą bezzwłocznie zgłaszane do odpowiednich organów.